Профорієнтаційна робота кафедри обліку та оподаткування

28 квітня викладачами кафедри обліку та оподаткування Борковською В.В. та Вольською А.О. за підтримки головного бухгалтера ТзОВ «Кам'янець-Подільський птахокомбінат» Топаляна Р.М. була проведена профорієнтаційна робота з учнями  10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Дунаївці.

Серед учнів та вчителів була поширена інформація про факультети університету, роздані інформаційні буклети ПДАТУ про спеціальності та перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти 2017 року.

У класах обговорено переваги навчання у Подільському аграрному університеті, можливість одержання подвійного диплому Європейського зразка. У школярів виникало чимало запитань стосовно навчання та стажування студентів різних спеціальностей за кордоном.

Особливий інтерес викликав виступ головного бухгалтера Топаляна Р.М., який є випускником економічного факультету ПДАТУ.  Головний бухгалтер розповів про переваги одержання економічної освіти  та випускників кафедри «Обліку та оподаткування», які сьогодні займають провідні посади в державних установах та приватних підприємствах  області.

По закінченню зустрічі серед учнів було проведено анкетування за результатами якого окремі студенти виявили бажання здобувати економічну освіту у ПДАТУ.

Підготувала
Борковська В.В.