Зустріч з Петром Трохимовичем Саблуком

У Подільському державному аграрно-технічному університеті 18 квітня 2017 року відбулася зустріч науково-педагогічних працівників економічного факультету з доктором економічних наук, академіком Національної академії аграрних наук, Героєм України, академіком-секретарем відділення економіки і продовольства національної академії аграрних наук Саблуком Петром Трохимовичем.

Під час зустрічі академік Саблук П.Т. поділився новими науковими досягненнями Національної академії аграрних наук, запропонував долучитись до опрацювання проекту Закону України «Про основні пріоритети і засади аграрної політики» та проекту Закону України  «Про наукову діяльність в сфері аграрної економіки», а також презентував розроблену «Стратегію розвитку сільськогосподарського виробництва в Україні на період до 2025 року» та монографію «Аграрний потенціал України: напрями розвитку».