Подільський державний аграрно-технічний університет

Підсумкова науково-практична конференція всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК»

 

30-31 березня завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Економіка сільського господарства та АПК”, який проходив відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України у Подільському державному аграрно-технічному університеті  на базі кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Завданням конкурсу було виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; пропаганда досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах. На конкурс було надіслано 65 студентських наукових роботи з 37 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

Для участі в підсумковій науково-практичній конференції на підставі рецензування члени галузевої конкурсної комісії відібрали 16 кращих студентських наукових робіт. Авторів наукових робіт запросили до Подільського державного аграрно-технічного університету для їх прилюдного захисту на підсумковій науково-практичній конференції.

З вітальним словом до його учасників звернувся ректор ПДАТУ, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Іванишин В.В.

 

 

У підсумковій науково-практичній конференції прийняли участь 16 студентів з 11 вищих навчальних закладів України: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Львівський національний аграрний університет, Сумський національний аграрний університет, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Миколаївський національний аграрний університет, Херсонський державний аграрний університет, Житомирський державний технологічний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет, Подільський державний аграрно-технічний університет.

За підсумками II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом „Економіка сільського господарства та АПК” відбулося нагородження авторів дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів і подарунками.