Профорієнтаційна робота кафедри обліку і оподаткування

7, 10, 13 березня доцентом кафедри обліку і оподаткування Семенишеною Н.В. та 16 березня 2017 року викладачами кафедри обліку і оподаткування Семенишеною Н.В., Вольською А.О. та Баллою І.В. було проведено профорієнтаційну роботу зі студентами коледжів та учнями шкіл в Борщівському та Заліщицькому районі, Хотинському, Снятинському та Кіцманському коледжах. В процесі спілкування було надано інформацію про наявні умови вступу та навчального процесу в університеті, можливості працевлаштування, стажування за кордоном, навчання за програмою подвійного диплому. У процесі заходу було представлено інформаційні матеріали про Подільський державний аграрно-технічний університет в цілому та економічні спеціальності зокрема. Приємно зауважити, що студенти виявили зацікавленість щодо продовження навчання саме у нашому виші. Ласкаво просимо до нашого вузу!