Подільський державний аграрно-технічний університет

Відбувся економічний турнір серед технікумів та коледжів західного регіону України

Вже традиційним стало проведення Навчально-науковим інститутом бізнесу і фінансів ПДАТУ економічного турніру, активними учасниками якого є ініціативні та завзяті, креативні та ерудовані студенти ВНЗ I-II рівня акредитації.

Протягом 26-27 березня за перемогу боролися представники 8 команд, сформованих зі студентів технікумів та коледжів західного регіону України. Учасники турніру представляли Бучацький коледж ПДАТУ, Кіцманський технікум ПДАТУ, Снятинський технікум ПДАТУ, Хотинський технікум ПДАТУ, Шепетівський технікум ПДАТУ та Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ.

Програма турніру характеризувалась надзвичайно актуальною тематикою. Чого тільки вартує розгляд таких питань, як шляхи виходу економіки України з кризового стану, заходи НБУ щодо стабілізації курсу національної валюти, можливі наслідки фінансової допомоги Україні від міжнародної спільноти, шляхи оптимізації податкової системи України, проблеми експорту української сільськогосподарської продукції та багато інших.

На урочистому відкритті турніру був присутній помічник ректора ПДАТУ з виховної роботи та післядипломної освіти Чорнобай Микола Миколайович, який у своєму виступі привітав всіх учасників і висловив слова вдячності представникам команд за участь в економічному турнірі, побажавши наостанок перемоги найсильнішим. З привітальними словом до учасників турніру також звернулись директор Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів ПДАТУ Рудик Володимир Касянович та його заступник з виховної роботи Дранус Валентин Вікторович. Вони зазначили, що економічний турнір невпинно розвивається, збільшується географія його учасників, кількість команд, зростає якість підготовки учасників. Завершив урочисте відкриття асистент кафедри фінансів і кредиту Зеленський Андрій Вікторович, який довів до учасників основні умови та порядок проведення економічного турніру, а також оголосив результати жеребкування відбіркового етапу і розподілив команди на групи.

Турнір проходив у два етапи. 26 березня відбулися півфінальні змагання, а наступного дня відбувся фінал, в якому на основі оцінок журі взяли участь чотири команди.  Отже, фіналістами стали: команди «КАПІТАЛ» Хотинського технікуму ПДАТУ, «АГЕНТИ ВПЛИВУ» Шепетівського технікуму ПДАТУ та команди «АЛЬЯНС» і «БОНУС+» Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ.

За результатами запеклих змагань директор Інституту бізнесу і фінансів Рудик Володимир Касянович вручив пам’ятний кубок та диплом за 1 місце капітану команди «АГЕНТИ ВПЛИВУ». Почесне друге місце зайняли представники команди «БОНУС+».  Третє місце розділили між собою команди «КАПІТАЛ» і «АЛЬЯНС». Кращим гравцем турніру, колегіальним рішенням членів журі, було визнано представника команди «КАПІТАЛ» Хотинського технікуму ПДАТУ Зюбровського Ігоря.

Учасники відзначили високий рівень організації турніру, забезпечений оргкомітетом турніру, в який входили директор Інституту бізнесу і фінансів Рудик Володимир Касянович, заступник директора з виховної роботи Дранус Валентин Вікторович та асистент кафедри фінансів і кредиту Зеленський Андрій Вікторович.

Ми ще раз вітаємо команду «АГЕНТИ ВПЛИВУ» із заслуженою перемогою, а також висловлюємо щиру подяку за активну участь всім іншим учасникам турніру і запрошуємо Вас продовжити навчання у стінах нашого навчального закладу!

Дранус В.В., заступник директора ІБіФ з виховної роботи
Зеленський А.В., асистент кафедри фінансів і кредиту ПДАТУ