Подільський державний аграрно-технічний університет

Студенти ПДАТУ відвідали водозбірну станцію КП «Міськтепловодоенергія»

4 травня 2017 р. викладачі кафедри екології та ЗПК та студенти-екологи факультету агротехнологій та природокористування ПДАТУ відвідали водозабірну станцію КП «Міськтепловодоенергія».

Екскурсія розпочалась із привітального слова генерального директора КП «Міськтепловодоенергія». Гордійчук Валерій Григорович розповів про важливість керованого ним об’єкту, його стратегічну важливість.

Начальник Дністровського водогону Гордійчук Олександр Іванович детально розповів про роботу водозабірної станції, ознайомив екскурсантів із технологічним процесом на першому підйомі, роботою насосної станції (с. Цвіклівці), що знаходиться на глибині 32 м.

Потім екскурсанти відвідали другий підйом водозабірної станції (с. Шутнівці), на якій відбувається остаточна очистка води перед подачею в місто.

Впродовж проведення екскурсії журналістами місцевого телебачення було взято інтерв’ю у провідних осіб та відзнято відеосюжет.

Приємним сюрпризом для екскурсантів було частування печеною картоплею із реберцями та рибною юшкою.

Викладачі кафедри екології та ЗПК та студенти висловлюють подяку генеральному директору КП «Міськтепловодоенергія» Гордійчуку Валерію Григоровичу за можливість відвідати підприємство, за наданий транспорт та гостинне частування, а також Чинчику Олександру Сергійовичу, доценту кафедри та депутату місцевої ради за організацію даного заходу.