Наукова конференція студентів та аспірантів

26 квітня 2017 р. у Національному Лісотехнічному університеті України відбулася 69-та наукова конференція студентів та аспірантів «Сучасний стан і перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології». У конференції взяли участь 30 авторів наукових статей. Подільський державний аграрно-технічний університет представляли студенти 2-го курсу факультету агротехнологій і природокористування напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» Шевчук Дмитрій (науковий керівник асистент Дудка Т.А.), Степанова Ірина (науковий керівник асистент Дудка Т.А.) та студент 3-го курсу цього ж напряму підготовки Соколов Ігор (науковий керівник к. с-г. н., асистент Гойсюк Л.В.).

По заершенні конференції студентам вручили дипломи за значні успіхи в роботі наукового спрямування.