Подільський державний аграрно-технічний університет

Екскурсія на МПД "Довжоцький спиртовий завод"

 

25 квітня 2017р. студенти-екологи факультету агротехнологій та природокористування ПДАТУ ознайомились із роботою МПД "Довжоцький спиртовий завод".

Спиртзавод збудували в 1896 році. Підприємство виготовляє спирт етиловий технічний, спирт етиловий денатурований, дріжджі спиртові. Основні проблеми підприємства – це утилізація відходів виробництва (барда), що створюють неприємний запах околицями м.Кам'янця-Подільського та недостатня кількість меляси (сировина для виробництва спирту, відходи цукрового виробництва).

Провідний спеціаліст із охорони навколишнього середовища Гончарук Тетяна Василівна детально розповіла про роботу екологічного відділу, ознайомила студентів із технологічним процесом та відходами виробництва, що утворюються в підрозділах та під час кожного етапу виробництва. Студенти ознайомились з енергозберігаючими новітніми технологіями.

Викладачі кафедри екології та ЗПК висловлюють подяку директору Довжоцького МПД ДП «Укрспирт» Сущевські Олені Олександрівні за можливість відвідати підприємство.