Державний комплексний екзамен із спеціальності за ОКР «бакалавр» напрям підготовки 6.090101 «Агрономія»

19-20 квітня на факультеті агротехнологій і природокористування було проведено державний комплексний екзамен за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» напрям підготовки 6.090101 «Агрономія».

Головою комісії ДЕК була призначена Сузанська Надія Михайлівна - начальник відділу агропромислового розвитку Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

У результаті проведення державного комплексного екзамену комісією були відмічені змістовні доповіді та вагомі здобутки студентів-випускників із фахових дисциплін. Так чотири студенти склали іспит на відмінно: Андрійчук О.В., Федченко С.В., Качмар А.С., Стельмах В.В.

Здача іспиту відбувалась на належному рівні, що було відзначено членами екзаменаційної комісії.

Бажаємо всім випускникам особистих і професійних успіхів!