Екскурсія на міські очисні споруди

11 квітня 2017 р. викладачами кафедри екології і ЗПК проведено екскурсію на міські очисні споруди для студентів-екологів факультету агротехнологій та природокористування.

Студенти ознайомились з технологічним процесом, методами очистки, що використовують на підприємстві,  студенти мали змогу побачити роботу лабораторії, яка проводить контроль якості води на очисних спорудах. Цікаву розповідь провели начальник міських очисних споруд Процюк Максим Борисович та його заступник Коваленко Олег Вікторович.

Каналізаційні очисні споруди м. Кам’янець-Подільський розташовані поблизу села Тарасівка. Проектна потужність очисних споруд становить більше 70 тис.куб.м/добу, споруди завантажені на одну третину. Скидання стоків після очистки передбачено в ріку Мукша (притока р. Дністер). Очисні споруди міста працюють ефективно.

Колектив кафедри екології та ЗПК висловлює подяку своєму колезі доценту кафедри, депутату Кам’янець-Подільської міської ради Чинчику О.С. за допомогу в організації екскурсії.