Подільський державний аграрно-технічний університет

Зустріч з ФОП «Артнаєв Петро Михайлович»

3 квітня 2017 року в межах університету ПДАТУ відбулася зустріч з ФОП «Артнаєв Петро Михайлович» м. Кам’янець-Подільський. Зустріч відбулася з викладачами кафедри геодезії та землеустрою й екології та збалансованого природокористування.

Особливістю цієї зустрічі було те, що викладачі кафедр мали можливість ознайомитися з умовами проведення виробничої практики студентами, поділитися особливостями виробничої діяльності, а також відповісти на усі запитання студентів і викладачів. Адже одне з головних завдань це підвищення якості практичної підготовки студентів, наближення студентів до реальних виробничих потреб, врахування практичного досвіду в навчальних програмах підготовки фахівців землевпорядників.

Важливим і цікавим елементом такої зустрічі стало те, що студенти мали змогу поспілкуватися безпосередньо з роботодавцем. Молодь цікавили особливості виробничої діяльності у сфері земельних відносин. Студентів отримали відповіді на такі питання: «Чи потрібно створювати ринок землі сільськогосподарського призначення?», "Як потрапити до Вас на роботу?", "Чи можна проходити в наступному році на Вашому підприємстві виробничу практику?" та ін. Дискусія на ці теми була досить жвавою, викладачі, і студенти висловлювали свої думки. Педагогічна спільнота і студенство залишилися задоволеними від зустрічі та спілкування. І як годиться, на згадку зробили  фото.