Подільський державний аграрно-технічний університет

Репозитарій ПДАТУ

Запрошуємо Вас до репозитарія Подільського державного аграрно-технічного університету!

Репозитарій ПДАТУ

Матеріали для розміщення в репозитарії надсилайте за адресою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Всі типи матеріалів розміщуються у репозитарії в PDF-форматі. Матеріал має бути у тому вигляді, в якому він був опублікований.

До матеріалу необхідно додати наступні додаткові дані:

  • Автор матеріалу
  • Назва
  • Дата видання
  • Видавництво
  • Бібліографічний опис
  • Ключові слова (мінімум три)

Інституційний репозитарій – це відкритий електронний архів для тривалого зберігання, накопичення та забезпечення постійного й надійного відкритого доступу до інформаційних документів.

Університетський інституційний Репозитарій може містити: наукові статті, автореферати дисертацій та дисертації, навчальні матеріали, монографії та їхні розділи, навчальні посібники, підручники, студентські роботи, матеріали конференцій, патенти, зображення, статистичні відомості, наукові звіти, навчально-методичну літературу тощо.

Головним завданням Репозитарію є сприяння зростанню популярності навчального закладу через представлення його наукової продукції в мережі Інтернет; збільшення індексу цитування (імпакт-фактор) завдяки забезпеченню вільного доступу до наукових публікацій.

Відкритий доступ до інформації не порушує авторського права, оскільки Репозитарій не виконує видавничої функції, а лише зберігає матеріали та репрезентує їх через мережу Інтернет.

Репозитарій корисний для науковців, оскільки підвищує індекс цитувань їхніх праць. Він відіграє важливу роль й у роботі наукового підрозділу (наприклад, кафедри чи наукової лабораторії університету), адже сприяє поширенню інформації про нього серед академічної спільноти. Впливає на рівень цитованості публікацій його співробітників, забезпечує тривале збереження матеріалів. Для університету такий інформаційний ресурс є чинником загальної підтримки наукової діяльності, покращення якості фахової комунікації, підвищення рейтингу.