Подільський державний аграрно-технічний університет

31 травня 2018 року
у Подільському державному аграрно-технічному університеті

"Науковий пікнік у вишиванці"

Формат заходу: безкоштовний ярмарок інтерактивної та наочної пропаганди сучасних досягнень науки у формах, цікавих для кожного, незалежно від рівня освіти, віку та соціального статусу.

Мета: популяризація наукових розробок, ідей і технологій, підвищення інтересу молоді до здобуття якісної освіти через залучення до науки.

Місце проведення: площа перед головним корпусом і сквер університету

Організатори: науковий, навчально-виховний і міжнародний сектори університету.

Програма: виставка наукових досягнень та виробів народної творчості; інтерактивна трансляція наукових цікавинок і дослідів, майстер-класи, тренінги, ділові ігри, презентації, конкурси, вікторини, квести, фотосесії, екскурсії до музеїв і лабораторій, виступи творчих колективів та ще багато цікавого.

Участь у науковому пікніку – чудова можливість для талановитих студентів, молодих вчених і науковців заявити про себе та свої можливості, продемонструвати свої винаходи та знання у невимушеній формі. Будь-хто зможе знайти для себе щось цікаве і пізнати багато нового.

Заявки на участь (форма у вкладеному файлі) просимо надсилати до 10.05.2018 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Довідки за телефоном: + 38 067 741 23 26

Анкета-заявка