Інститут післядипломної освіти та дорадництва інформує

Підвищення рівня компетенції на курсах цільового призначення за програмою «Основи підприємницької діяльності»

З метою мотивації безробітних громадян до відкриття власної справи Хмельницьким обласним центром зайнятості створено систему заходів інформаційно-консультаційної та освітньої підготовки безробітних, які зацікавлені цим видом зайнятості, їм пропонують відвідати інформаційні та консультаційні семінари, з ними обговорюють бізнес-ідеї та проводять навчання з основ підприємницької діяльності.

Завдяки співпраці з Подільським ДАТУ у 2015 році навчання з основ підприємницької діяльності пройшли 6 груп безробітних громадян.

Інститутом післядипломної освіти та дорадництва з початку нинішнього року організовано підвищення кваліфікації цієї категорії слухачів загальною кількістю 59 осіб, які підвищували рівень компетенції на курсах цільового призначення за програмою «Основи підприємницької діяльності».

З 17 грудня 2015 року по 5 січня 2016 року проходять навчання 14 безробітних громадян.

Офіційну частину курсів підвищення кваліфікації відкрив проректор з педагогічно-виховної роботи, післядипломної освіти та дорадництва Гуцол Т.Д.

На відкритті були присутні начальник відділу активної підтримки безробітних Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Семенюк Н.В., директор інституту післядипломної освіти та дорадництва Дудзяк О.А., зав.кафедри менеджменту організацій і адміністрування, доктор економічних наук, професор Чикуркова А.Д., доцент Кучер О.В., викладач права Цвігун Т.С.

Стрілецька Т.В., методист післядипломної освіти та дорадництва